Velikonoce 2021

Za okny to na jaro stále nevypadá, my se však v D.R.A.K.u pomalu, ale jistě připravuje na nadcházející Velikonoce. Zaměstnanci chráněných dílen vyrobili spoustu nových výrobků. Od nejrůznějších dřevěných dekorací, přes ručně malované kraslice..

e9210500925f675b254c83cb9537a34b

..až po výrobky z vlny. Například ovečky, zajíce, ptáčky a další. Všechny velikonoční výrobky naleznete na našem e-shopu nebo se na ně můžete zajít podívat přímo k nám na adresu Oblačná 450/1, 460 05, Liberec 5.

Pokud objednáváte přes e-shop můžete si nechat zásilku poslat nebo si ji osobně vyzvednout. Objednávku expedujeme ihned po obdržení peněz na účet. V případě osobního vyzvednutí můžete cenu objednávky uhradit na místě, ale pouze hotovostní platbou a tato skutečnost musí být oznámena předem (stačí do poznámky u objednávky napsat “zboží zaplatím hotově při osobním odběru”). Zboží z našeho e-shopu není možné platit přes dobírku.

7f9b3140ebae4a908dbb5c4d2012084e

Přesto, že některé z výrobků vypadají naprosto totožně, tak každý je originál, jelikož vždy vznikal pod rukami jiného zaměstnance. Na každém kousku je odveden pořádný kus práce a je jedno jestli je výrobek ze dřeva či z jiného materiálu. Koupí pomáháte udržet pracovní pozice pro naše hendikepované zaměstnance a zároveň se z našich výrobků můžete těšit Vy nebo někdo jiný ve vašem okolí. Děkujeme Vám!💛

kdyz-jaro-zatuka-38

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *