Pánové Panenka a Vízek v D.R.A.K.ovi

Již několikátá skvělá akce od Coolturně bez bariér. Tentokrát Liberec navštívil Antonín Panenka a Ladislav Vízek.

Antonín Panenka je bývalý československý fotbalista a reprezentant, mistr Evropy z Jugoslávie 1976. V roce 1980 byl vyhlášen československým fotbalistou roku. Kromě známého pokutového kopu (penalty) je po něm pojmenován i španělský fotbalový časopis Panenka. (via Wikipedia)

Ladislav Vízek je bývalý český profesionální fotbalista, který hrával na pozici křídelníka. Svoji hráčskou kariéru ukončil v roce 1988 v dresu francouzského klubu Le Havre AC. Mezi lety 1977 a 1986 odehrál v dresu československé reprezentace 55 utkání, v nichž dal 13 branek. Je držitelem zlaté olympijské medaile z roku 1980 a bronzové medaile z ME 1980, účastníkem MS 1982. Je odchovancem TJ Čechie Hlušice a v dorosteneckém věku působil v klubu Jiskra Nový Bydžov. (via Wikipedia)

Facebookový odkaz na akci

Foto: Martin Marfy