Den otevřených dveří

V pátek 4.9. 2020 se v prostorách našeho sdružení konal den otevřených dveří. Ze začátku bylo počasí proti nám a i přesto, že podle předpovědi mělo být jasno a slunečno, tak celé dopoledne propršelo. Odpoledne se naštěstí vyjasnilo, proto mohl plánovaný program pokračovat beze změn. Hostů přišlo opravdu hodně a my pevně věříme, že se u nás dobře bavili. Během dne probíhaly komentované prohlídky našich prostor, výtvarné dílničky pro děti nebo například vernisáž obrazů Zdeňka Daniela. K dispozici byl také bufet s občerstvením, stánek s koláči a teplými nápoji, které v chladném dopoledním počasí zahřály. Návštěvníci si s sebou také mohli odnést něco pěkného v podobě výrobků, které se u nás prodávaly. Svůj stánek u nás mělo Občanské sdružení Tulipán, Jizerská Levandulovna, firma Patobox s.r.o. a také samozřejmě i my. 

Úvodní slovo měl pan Vlastimil Harapes, baletní mistr a patron našeho sdružení, kterému děkujeme za účast a milá slova o nás. Dále se role moderátora chopil pan Mgr. Martin Korych, odborný ředitel pro sociální služby, představil v krátkosti naše sdružení a uvedl první bod programu, kterým bylo taneční vystoupení dětí z tanečního kroužku Koalice romských reprezentantů LK. Po tanečním vystoupení přišla opět na řadu kapela JUST MOVE, která nás svou hudbou doprovázela po celé konání akce. 

Kolem druhé hodiny byl slavnostně vyhlášen výsledek výtvarné soutěže o malbu, která zdobí naší garáž. Na slavnostní odhalení se přišel podívat i hejtman Libereckého kraje Martin Půta a primátor města Liberce Ing. Jaroslav Zámečník, CSc. . Velmi děkujeme za účast!

Po odhalení návrhu a skupinovém focení už následovala jen zábava a poslední taneční vystoupení mládeže z romské komunity. Příjemnou a pohodovou atmosféru i nadále zajišťovala kapela JUST MOVE a také víno, kterého byl dostatek. 

Pokud jste se nemohli v pátek přijít podívat osobně, tak přidáváme pár fotek, na které se můžete podívat. Pokud jste u nás byli, dejte nám vědět jak se Vám u nás líbilo! 🙂